Piknik Europejski 1 maj 2014 PDF Drukuj Email
Środa, 07 Maj 2014 00:00

 

W dniu 1 maja 2014 roku w Białymstoku na Rynku Kościuszki odbyła się impreza promocyjna z okazji 10 rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej. Była to doskonała okazja, by porozmawiać z tymi, którzy z powodzeniem skorzystali z dofinansowania unijnego. Wśród 20 stoisk przeznaczonych dla wybranych beneficjentów różnych programów unijnych znalazło się również miejsce dla Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

Na naszym stoisku można było zapoznać się z ofertą edukacyjną i szkoleniową Centrum Kształcenia Ustawicznego. Ponadto nauczyciele CKU przygotowali i prowadzili następujące warsztaty:

- warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu „Kształcenie ustawiczne bliżej Ciebie”

- warsztaty fotograficzne (atelier fotografa)

- warsztaty florystyczne z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu „Kształcenie ustawiczne bliżej Ciebie”

Przez cały czas trwania festynu zaaranżowany był kącik dziecięcy wyposażony w zabawki i pomoce dydaktyczne zakupione w ramach projektu „Akademia rozwoju umiejętności językowych i komputerowych”. Najmłodsi uczestnicy imprezy mogli brać udział w różnych zabawach europejskich min. Malowanie twarzy flagami krajów Unii Europejskiej, konkursy, quizy, malowanki.

Stoisko Centrum Kształcenia Ustawicznego cieszyło się sporym zainteresowaniem. Możemy oszacować, że odwiedziło nas ok. 2000 osób z każdego przedziału wiekowego. Każdy zainteresowany mógł poczęstować się promocyjnym ciasteczkiem lub dostać balonik.

 

1 
 2
 3
 4

 

 

 

Zmieniony ( Środa, 07 Maj 2014 08:47 )